Moje tři krásné fenečky
Už od malička jsem si strašně moc přála pejska . Nejvíce mne okouzlili kavalírci, díky svému temperamentu a už nikdy v životě bych nechtěla jiné psí plemeno. A v deseti letech se mi to konečně splnilo. Rádá bych Vám tu představila moje tři milované kavalírky
Dollynku, Bibinku a Valinku.
Bibinka
* 1. 3. 2008 - † 5. 2. 2020
Jiná oslovení: Bibi, Bíba, Bibuš, Bibuška, Bibule, Bibs




Dollynka
* 27. 9. 2011
Jiná oslovení: Dolly, Dollyna, Miluna, Lišine




Valinka
* 7. 1. 2020
Valinka celým jménem Valance Ruby Love Terako je nejmladší přírůstek do naší psí rodinky. Vali jsme si přivezli domů teprve v půlce letošního března. Jeden z hlavních důvodů byla Dolly, protože ji bylo smutno po Bibince. Vali je ještě malé štěňátko, tudíž si velice ráda hraje a ráda otravuje Dollynku. Pomaličku se učí papat z mističky, chodit pravidelně se venčit a také základní povely. Ráda jde na dlouhou procházku a následně si po ní i řádně odpočine. Momentálně se raduje z každé maličkosti a už se nemůže dočkat, co jí přinese další den.
Jiná oslovení: Vali, Valina, Val, Váleček, Valislav, Valouš, Valihrach



